kategorie

Platba The Pay

Reklamační protokol online

Vstřikovač LPG HANA 2001 A GOLD 33-50 koní/válec do lišty

Vstřikovač LPG HANA 2000 GOLD  33-50 koní/válec do lišty,
HANA ENGENEERING 
Vstřikovače LPG
katalogové číslo: H2000GOLDA
výrobce:HANA engineering Co.Ltd.
cena bez DPH:571,90 CZK (22.9 €)
cena vč. DPH:692 CZK (27.7 €)
692 CZK (27.7 €)
ks
Skladem
Krátky popis
Vstřikovač LPG HANA 2001 A GOLD 33-50 koní/válec do lišty
popis
parametry
soubory a odkazy

Jednotlivý vstřikovač pro montáž do palivové lišty.

Vstřikovač od firmy HANA engineering !

Nové vstřikovače pro sekvenční vstřikování LPG a CNG jsou nově vybaveny možností úpravy průtoku plynu výměnou kalibračních trysek. Tím je použití tohoto vstřikovače mnohem univeszálnější než doposud. Základní vstřikovač HANA Gold bez kalibrační trysky odpovídá svým průtokem zelenému vstřikovači HANA 2001. Osazením dalších dvou možností velikosti trysek je možné velmi přesně nastavit průtoky vstřikovače odpovídající hodnotám průtoků LPG červených a černých vstřikovačů HANA 2001. To vše při zachování všech technických parametrů uváděných u původních vstřikovačů HANA 2001.  

 

 

Obecný popis plynových vstřikovačů HANA Gold LPG a CNG

 

      Profesionální vstřikovače HANA 2001 korejské firmy Hana engineering jsou špičkové výrobky úrovně automotive používané automobilkami Hyundai a KIA pro montáž plynového pohonu v prvovýrobě. V současné době zhledem ke své kvalitě životnosti a ceně nemají srovnatelnou konkurenci.

      Vstřikovače mají obdobnou konstrukci jako benzínové. Nejsou rozebiratelné. Dodávají se balené jednotlivě, lištu neboli rail je nutné koupit zvlášť podle požadovaného počtu válců 3 nebo 4. Sestavení lišty je jednoduché a má výhodu v tom, že lze v případě problému s jedním vstřikovačem vyměnit pouze ten a není nutná výměna celé lišty jak tomu bývá u některých jiných výrobců vstřikovačů LPG.

     

Testování a výběr vstřikovačů LPG

Na přání dodáme vybrané vstřikovače se shodnou charakteristikou, kdy z velkého množství proměřených vstřikovačů vybereme požadovaný počet vstřikovačů LPG s co nejvíce podobnou charakteristikou. Charakteristika vstřikovačů je měřena přesným dynamickým průtokoměřem(rotametrem) při konstantní délce vstřikovacího impulsu 3ms a konstantním absolutním tlaku 1Bar na vstřikovači. Měření probíhá v rozsahu 2500-4500 otáček po 500 otáčkách, tedy 5 měření. Takto vybrané vstřikovače se rovnoměrně "zaklepávají" a dlouhodobě drží minimální rozdíly v dávce pro každý válec. Minimální rozdíly v dávce vstřikovačů ve všech režimech jejich provozu je předpokladem pro efektivní, rovnoměrný a klidný chod motoru. Tato služba je za příplatek 100,-Kč/ks.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
chci zaslat dotaz