Prins Autogassystemen

Prins Autogassystemen je světový výrobce přestavbových sad na LPG & CNGPrins Autogassystemen LPG & CNG

Prins Autogassystemen je holandská firma s více než 25 letou tradicí. Společnost používá kvalitní komponenty LPG, které se vyznačují relativné dlouhou životností a spolehlivostí. Již dlouhá léta je základ úspěchu značky Prins postaven na špičkových plynových vstřikovačích. Vstřikovače LPG & CNG, které Prins používá jsou produktem japonské firmy Keihin. Tyto vstřikovače se vyznačují vysokou linearitou a vysokou rychlostí reakce. Kromě toho mají vstřikovače Keihin velmi dlouhou životnost a parametrovou stálost. 

Díky vlastnostem plynových vstřikovačů Keihin může systém Prins VSI používat poměrně primitivní řídící jednotku, které postrádá celou řadu funkcí, kterými disponují konkurenční řídící plynové systémy. Podobné je to i například s reduktorem LPG Prins.
V jednoduchosti je však krása a spolehlivost. 

Avšak ani dokonalý systém Prins nevydrží vše, zejména pokud si provozovatel vozidla myslí, že Prins Autogassystems je bezúdržbový. To se potom následné řešení problémů a opravy docela prodraží a majitel takového vozidla se nestačí divit. Ceny jak systému, tak i jeho náhradních dílů nejsou totiž rozhodně nejnižší.

Na našem eshopu máme široký sortiment originálních náhradních dílů pro plynové systémy Prins.
Naleznete zde i námi ověřené a používané náhrady, které se vyznačují plnohodnotnou funkčností a dlouhodobou spolehlivostí za nepoměrně nižší ceny. Nutno upozornit, že tyto komponenty vyžadují odbornou montáž a následné seřízení celého plynového systému Prins ve vozidle.

Pokud máte problém s funkčností Vašeho vozidla na LPG se systémem Prins, obraťte se na firmu, která má se  systémem Prins prokazatelně zkušenosti, přístup k technickým informacím výrobce, originální funkční diagnostiku Prins a náhradní díly skladem.
Tímto krokem si ušetříte nervy a čas strávený objížděním, hledáním a zkoušením různých servisů, které většinou tento systém neznají a neservisují. Nakonec ušetříte i nemalé finanční prostředky za neodborné opravy, které v konečném důsledku většinou neřeší příčinu problému.

Servis - Diagnostika - Opravy systému LPG Prins

 

Nastavit filtrování produktů
parametry
+
dostupnost
+
výrobci
dostupnost
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 40
grid
table
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 40

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Souhlasím
Nastavení
Nesouhlasím