LPG servis PRINS VSI a VSI-DI

23. 05. 2019, 10:01

Máte problém s LPG systémem Prins VSI, nebo Prins VSI-DI ve Vašem automobilu a hledáte servis? 

Pořídili jste si auto na LPG  z Německa, Holandska či Belgie ? Pak máte ve vozidle s velkou pravděpodobností namontovaný LPG systém holandské firmy Autogas Prins VSI-2.0, nebo pokud je to nějaký koncernový vůz VW s motorem TSI, může se jednat o systém Prins VSI-2.0 DI pro motory s přímým vstřikováním.

Z nového auta radost veliká a ještě k tomu když už bylo s pohonem na LPG prakticky za stejné peníze! Ušetřím za případnou přestavbu doma. 

Pokud vše funguje, překoná nový majitel pouze problém s dovozovou STK, které předchází dovozové měření emisí lpg Prins, což v dnešní době nemůže provádět zrovna každá stanice SME, ale jistě se to nakonec podaří..

A potom se jezdí a jezdí a jezdí... dokud nenastane čas, kdy se objeví první problém s fungováním plynového systému LPG Prins.

Příjde den, kdy najednou auto odmítne přepnout po ohřátí motoru na LPG tak, jak jste byli zvyklí. Jedete dlouho na benzín, zkoušíte přepínat na benzín, na plyn.. A najednou systém naskočí a zase jede na LPG. Avšak problém se brzo zase objeví. Nějaký čas se s tím trápíte, v skrytu duše doufáte, že se třeba problém vyřeší sám :-). Ale problém přetrvává a většinou se začne stupňovat. Také se může přidat zápach unikajícího LPG v určitých momentech, a potom je zase vše v pořádku.. Nebo při přepnutí na LPG motor úplně "zhasne".Autogas Prins LPG servis

Hledám servis LPG, který "umí" systém LPG Prins  

Dojde Vám trpělivost a začnete hledat servis LPG. Ti, kteří již mají zkušenost s pohonem LPG z předchozích vozidel často rovnou  jedou k "svému plynaři" a ti, kteří tu zkušenost ještě nemají zpravidla jedou k "plynaři" nějakého svého známého, který mu jej doporučil. Tam se ve většině případů (čest vzácným vyjímkám!!) nešťastný majitel dozví, že na "to" nic nemají, že se "tím" nedá spojit diagnostikou a že je na "to" všechno strašně drahé. Nakonec Vám "plynař" doporučí výměnu celého systému za jiný, který "umí" namontovat a také servisovat.  

Obaťte se na toho, kdo "umí" systém Prins - vyhnete se zbytečným problémům i výdajům

Základem úspěchu opravy jakéhokoli zařízení je dokonalá znalost jeho konstrukce a funkčnosti. U plynového systému Prins je potřeba kromě technických informací, případně technické podpory přímo od výrobce disponovat také technickým zázemím a prostředky, které umožní plnohodnotnou diagnostiku a seřízení systému Prins.
Správným diagnostikováním závady a vyhodnocením možností řešení problému lze ušetřit nejen značné finance, ale také čas a nervy :-) .
Mnoho "neřešitelných" závad bývá czela banálních a mnoho závad umíme řešit překvapivě levně, přesto profesionálně.

 

Servis a diagnostiku systému Prins provádíme výhradně v provozovně Gasinsight s.r.o. Holohlavy 248, 50303 Holohlavy

Email: info@lpgprofi.cz

Tel. +420603566206

 

 

 

Komentáře3

23. 02. 2020, 06:55:51
Miroslav Pospíšil - odpovědět
Dobrý den přeji. Při rozjezdu a přeřazovani mi v malích otáčkách motor cuka. Nevíte někdo co stim. Děkuji
27. 01. 2023, 14:49:32
Robert Kolečkář - odpovědět
Dobrý den, mám PRINS VS 2.0 v HONDA Cr-V 2.0 cca 3 roky, najeto 50 tis. km. Dosud s LPG nebyl žádný problém. Aktuálně na ovladači LPG bliká žlutý vykřiční, auto ale jede na LPG normálně. Může to být problém ? Jste schopni na diagnostice zjistit o co se jedná ? Mám to k Vám dost daleko, je možné po objednání provést diagnostiku a ev. servis "na počkání" ? Děkuji za reakci Kolečkář
22. 02. 2024, 17:10:46
viktor slezak - odpovědět
dobry den prosim vas kolko by stala prestavba octavii 1.5 tsi 110kw, 2020 na lpg Vdaka Slezak

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Souhlasím
Nastavení
Nesouhlasím