kategorie

Platba The Pay

Reklamační protokol online

Spray s přísadou E3 ORIGINAL - extrémní vzlínavost,snížení tření, konzervace

Spray s přísadou E3 ORIGINAL - extrémní vzlínavost,snížení tření, konzervace
katalogové číslo: SE3Multispray150
cena bez DPH:264,46 CZK (10.6 €)
cena vč. DPH:320 CZK (12.8 €)
320 CZK (12.8 €)
ks
Skladem
Krátky popis
Multispray S1 150ml je universální sprej s přísadou formule E3 ORIGINAL, který  můžeme uplatnit v mnoha průmyslových odvětvích, kde je horší přístup a dochází k tření mezi kovovými součástmi zařízení.
popis
parametry
soubory a odkazy

Tlakový sprej je velikou výhodou při aplikaci v terénu,  jeho použití je čisté, rychlé a jednoduché.  Pro svou nižší viskozitu, výbornou vzlínavost a díky povrchovému napětí kapilární evoluce, se jeho aplikace osvědčila i na jinak špatně dostupných místech strojního zařízení. Tento vícesložkový univesální sprej usnadňuje mechanickou práci, velmi snadno penetruje, a tak zajišťuje kvalitní konzervaci. Z toho důvodu je oxidace povrchu kovů prakticky nulová.

MCE3 je 100% syntetická kapalina, která neobsahuje žádné pevné částice, jako jsou například přísady na bázi teflonu, PTFE, mědi nebo molekuly olova apod. … Z tohoto důvodu nehrozí žádné riziko ucpávání filtrů a olejových mazacích kanálků, rovněž nejsou žádné problémy s odváděním tepla. Je to prostředkem pro zušlechťování kovů nejlepší jakosti, neměnící plastické vlastnosti kovů, působící na bázi syntetických derivátů uhlovodíků, chránící kovy stálou syntetickou molekulární vazbou s obsahem inhibitoru koroze.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
chci zaslat dotaz