Autogas ALEX značka profesionálních přestaveb LPG a CNG

24. 07. 2017, 20:22

Autogas ALEX 

Alex je výrobně-obchodní firma s 18-ti letými zkušenosmi s výrobou a vývojem systémů pro alternativní pohony vozidel na LPG nebo CNG. Firma byla v zpočátku montážní dílnou provádějící přestavby automobilů na LPG a zabývala se dovozem italských systémů LPG zejména Tomasetto a AEB.
V současné době je ALEX Sp. z o.o. dynamicky se rozvíjející firma s vlastním výrobním programem, vlastním vývojem produktů opravdu špičkové kvality. Firma pokrývá svým výrobním programem prakticky celé portfolio komponentů tzv. přední části instalace přestavbových sad pro přestavby vozidel se sekvenčním vstřikováním LPG a CNG.
Jako jeden z mála polských výrobců vše vyrábí od A až do Z ve vlastní režii počínaje vlastním oddělením kontrukčně-technologickým přes výrobnu, obrobnu či výrobu elektroniky s vlasní technologií výroby a osazování plošných spojů SMD součástkami atd. Výrobní proces finišuje na moderních montážních linkách s důkladnou výstupní kontrolou kvality. 
Díky těmto atributům je firma ALEX schopna rychle reagovat na požadavky trhu i požadavky svých zákazníků.
Vlastní řada výrobků komponentů pro přestavby vozidel na pohon LPG nebo CNG značky ALEX :

Řídící jednotky sekvenčního vstřikování LPG a CNG  řady  OPTIMA  Optima autogas ALEX

Reduktory LPG pro sekvenční vstřikování SHARK a TURBOT       Reduktor TUBOT firmy ALEX               Reduktor LPG SHARK 1200 a SHARK 1500

Vstřikovače plynu nejvyšší kvality  BARRACUDA        Vstřikovače plynu  BARRACUDA LPG a CNG

Odstředivý separační filtr plynné fáze ULTRA 360°     Separační filtr plynné fáze LPG s cyklonovým labiryntem

Termoplastiková trubka pro kapalnou fázi LPG  ALEX 6 AS NY a  ALEX 8 S NY

Hadice horkovodní topení v kategorii automotive ALEX 16     Hadice voda ALEX 16

 

Komentáře

Diskuze je prázdná.

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Souhlasím
Nastavení
Nesouhlasím