MPulser 3 - Ochrana palivové soustavy

výrobce:ERC Germany
katalogové číslo:52-0151-04-ER
EAN:
dostupnost: Skladem
cena bez DPH:207 CZK (8.1 €)

250 CZK (9.8 €)

MPULSER

Ochrana benzínu a palivového systému

Třízónová ochrana proti korozi pro bezpečné zazimování a sezónní vyřazení všech benzínových vozidel / strojů / zařízení.

Formulace pečlivě vybraných účinných látek, které jsou zahrnuty v multifunkčním balení aditiv proti korozi, stárnutí / oxidaci paliva a usazeninám v celém palivovém systému. V důsledku toho se benzínový motor snadno startuje, a to i po delší době prostoje a v nádrži nevytváří korozi.
Ochrana benzínu a palivového systému ERC MPULSER prokázala nejlepší vlastnosti ochrany proti korozi a rozpouštění usazenin.

Zvlášť doporučujeme pro motory FSI, TSI, GDI, SkyActiv zejména při jejich provozu na LPG !!

Máme prakticky ověřenou vysokou účinnost přípravku!

 

Stručný přehled výhod produktu

 

aplikace:

Příslušné množství přísady přidejte přímo do palivové nádrže před nebo po doplnění paliva. Obsah láhve 200 ml stačí až na 60 litrů benzínu. Aplikace se doporučuje zejména před sezónním odstavením vozidla / stroje! 
 

Pokud řešíte zanesené vstřikovače (chudá směs při chodu motoru na benzín, nepravidelný chod na volnoběh) aplikujte obsah láhve 200ml do co nejmenšího množství benzínu, nejlépa těsně před rezervou a nechte motor běžet. Vysoká koncentrace přípravku působí silněji a rychleji.


ERC MPULSER je použitelný na všechny benzínové motory (vozidla, stroje a zařízení) a je kompatibilní se všemi benzínovými palivy. Přímé přidávání do palivové nádrže je možné pro každou druhou nádrž nebo nádrž. Aplikace se doporučuje jako prevence problémů se zanesenými vstřikovači, případně řešení již zanesených vstřikovačů a také před sezóním odstavením vozidla / stroje!

 


obsahuje:

ROZPUSTNÁ NAPHTHA (ERDOEL), TĚŽKÁ AROMATICKÁ.

upozornění:

 

https://www.lpgprofi.cz/