Vstřikovač LPG Dragon Solo 2 ohm

výrobce:LPGTECH Gas Innovations
katalogové číslo:Dragon_Solo
EAN:
dostupnost: Dočasně nedostupné
cena bez DPH:603 CZK

730 CZK

Vstřikovač TECH Dragon Solo 2 Ohm pro sekvenční vstřikování plynné fáze LPG/CNG. Díky svým malým rozměrůj je vhodný pro montáž do méně přístupných míst pod kryt motoru. Možnost umístění vstřikovače co nejblíže k sacímu ventilu, což vede k optimalizaci plnění válce motoru LPG/CNG.

Vstřikovač TECH Dragon Solo plní ty nejvyšší nároky pro práci i v těch nejnáročnějších podmínkách benzíových motorů přestavěných na pohon LPG i CNG a splňuje s rezervou požedavky pro emisní normu Euro 6, která platí pro nová vozidla od podzima roku 2015.

Díky preciznímu provedení a patentované konstrukci mají vstřikovače TECH Dragon Solo dlouhou životnost a dlouhodobou stálost parametrů i při kolísavé kvalitě LPG, která je u českých čerpacích stanic LPG poměrně častá. Při použití doporučovaného filtru plynné fáze Blue Tech s cyklonovým odstředěním pevných částic a dokonalým separováním parafínů je životnost vstřikovačů LPG přes 200tis. km bez nutnosti jejich servisování či výměny.

Parametry:

Tabulka výběru průměru trysky vstřikovače podle výkonu/ válec a tlaku plynu

Hodnoty jsou pouze orientační, skutečná velikost trysky vstřikovače LPG záleží kromě tlaku plynu na maximálním času otevření benzínového vstřikovače konkrétního motoru na který je vstřikovač TECH DRAGON montován

Tabulka průměrů trysek vstřikovačů LPG DRAGON

Tabulka je určena pro palivo LPG. Pro použití CNG musí být trysky větší a je nutné jejich velikost vyzkoušet.

 

https://www.lpgprofi.cz/